top of page
8_copy.jpg

REFERENCE

Reference: Testimonials

Zuzana je velice flexibilní a zároveň všestranný kouč. Není ji cizí žádné téma a žádná výzva, kterých máme v našem oboru marketingu mnoho. Její správné otázky budou vždy znamenat vaše správné odpovědi.

Milan Anděl, jednatel společnosti MamiArt

S paní Pavelkovou jsem začal spolupracovat, když jsem byl nezaměstnaný a hledal jsem cestu k nové práci. Díky této spolupráci jsem si dokázal utřídit nejenom životopis, ale také své slabiny a přednosti. Naučil jsem se lépe pracovat sám se sebou, být více sebevědomý v projevu u pohovoru a své dosavadní výsledky z praxe dobře prodat. Na paní Pavelkové si cením profesionality a zároveň lidskosti, se kterou ke mě přistupovala. Vím, že je to člověk, na kterého se mohu do budoucna s čímkoliv v otázce coachingu obrátit. Především si cením toho, že v mém případě dokázala najít rovnováhu mezi tím, jak působit sebevědomě a zapůsobit tak na možného budoucího zaměstnavatele, ale zároveň nepůsobit jako jakýsi Superman, který zvládne vše a všichni kolem něj jsou neschopní. Coaching bych doporučil každému, kdo hledá cestu k tomu jak zapůsobit u pohovoru a přesvědčit svými schopnostmi nebo třeba jen poradit se strukturou a vzhledem životopisu.

Zdeněk P., vývojový pracovník

Koučovací sezení se Zuzkou byla pro mě velmi přínosná jak v profesním, tak i osobním životě. Zuzka je kreativní, citlivý a vnímavý člověk, zároveň velmi profesionální. Koučování pod jejím vedením se ubíralo pro mě někdy překvapivými cestami a přispělo velkou mírou k mému sebepoznání a osobnímu rozvoji.
Neméně inspirující byl pro mě také kurz "Jak se připravit na pracovní pohovor", který Zuzka vedla jako lektorka. Byl velmi praktický a motivující. Probíhal zážitkovou formou, s aktivním zapojením všech účastníků. Ocenila jsem také Zuzčiny praktické postřehy a rady při hledání zaměstnání, coby personalistky s mnohaletými zkušenostmi.
Zuzku mohu jako osobního kouče a lektora vřele doporučit!

Marie V., zdravotní sestra

Se Zuzanou jsme se již mnohokrát potkali v rámci různých pracovních aktivit, vždy na výbornou.

V poslední řadě to bylo několik setkání k samotném koučinku.

Na 1.lekci,kdy jsem nejprve netušil odkud začít, jak se na to připravit, neměl jsem žádnou představu jak koučink probíhá. Nikdy předtím jsem se o něco takového nezajímal, stejně tak ani nikdo další z mých přátel, možná i kolegů. Zuzana mi pomohla, abych si sám odpověděl na některé otázky, zastavil se a popřemýšlel co dělám, co je a není důležité, jak najít způsob a změnit 1 věc a zlepšit tím několik dalších. Vím, že nejsem u konce a chci pokračovat. Stále hledám inspiraci jak zlepšit svůj pracovní i osobní život, tudíž mám spoustu témat, které bych si přál během koučinku probrat a tím se o sobě něco dozvědět a zdokonalit.

Radek Š., vedoucí týmu

Zajímá mne, co koučink přinesl mým klientům a jak se jim v životě daří. Vaše zkušenosti mohou inspirovat ostatní. Sdílet je budu výhradně s Vaším souhlasem.

bottom of page