top of page

ZAMĚŘENO NA VÁS

V průběhu individuálních koučovacích sezení Vás otázkami povedu k tomu, abyste si uvědomili co se děje ve Vaší konkrétní situaci, co chcete změnit a jak to nejúčinněji udělat. Budu Vás nutit opouštět Vaši komfortní zónu a jít dále a hlouběji než jste dosud byli zvyklí. S respektem k Vašim rozhodnutím, bez manipulace, s využitím koučovacích technik, které Vám pomohou co nejlépe pojmenovat Váš cíl, najít možnosti řešení a stanovit si konkrétní kroky, kterými budete postupovat dál. To vše v bezpečném prostředí a v souladu s Etickým kodexem ICF, který dodržuji.

Smiling Professional Looking Woman_edited.jpg
Happy Hiking_edited.jpg
black-blackboard-blank-159622_edited.jpg

OBJEVTE PRÁCI PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Vedení & Inspirace

Koučinkem na téma práce a kariéra Vám pomohu rozhodnut se kam nasměrovat Vaše další pracovní kroky a vytvořit Vaši osobní vizi a strategii. Prozkoumáme všechny možnosti, od změny zaměstnání po vlastní podnikání tak, abyste si zmapovali terén, vlastní schopnosti, talenty i potenciál a byli tak připraveni co nejdříve získat práci podle Vašich představ. V rámci poradenství Vám nabízím přípravu na pracovní pohovor, tak, abyste ho s přehledem zvládli a své know - how při tvorbě atraktivního životopisu.  Pokud jste naopak ve fázi, kdy spíše uvažujete o odchodu z pracovního procesu, pomohu Vám se na další období Vašeho života připravit.

ZÍSKEJTE NOVOU ENERGII A CHUŤ DO ŽIVOTA

Cesta k rovnováze

Lidé, kteří se rozhodnou pro životní koučink často dlouhodobě zažívají pocit, že jsou pod tlakem, ve stresu a nedaří se jim vymanit z neustálého kolotoče termínů, požadavků  šéfa, zakazníka či blízkých. Chybí jim energie, chuť do života a mají silnou potřebu od všeho utéct. Zažíváte-li podobné pocity i Vy nebo řešíte jiná osobní témata, nabízím Vám prostor se zastavit, utřídit si své myšlenky, hodnoty, priority a nastavit znovu rovnováhu, která Vás dovede ke spokojenému a radostnému prožívání života. V průběhu koučovacího sezení Vás povedu k tomu, abyste si uvědomili své vnitřní i vnější zdroje, Vaše pomocníky, kteří Vás budou držet na cestě ke změně.

ŠKOLENÍ A WORKSHOPY

Vzájemná inspirace

Využijte výhody skupinové práce, možnost inspirovat a učit se od ostatních a také sdílet své zkušenosti. Připravuji pro vás školení a workshopy pro osobní rozvoj, například na témata zvládání stresu, prezentační dovednosti, či přípravy na pracovní pohovor. Probíhají interaktivně, zábavnou formou a jsou zaměřené na praktický nácvik dovedností. I zde používám koučovací přístup a techniky koučinku.

Služby: Services
bottom of page